DR334A-113BE
Bourns Inc.
Prodotto No:
DR334A-113BE
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
CMC 11UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
In magazzino : 17
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
DC Resistance (DCR) (Max) 120mOhm
Impedance @ Frequency 300 Ohms @ 20 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.354" L x 0.228" W (9.00mm x 5.80mm)
Height (Max) 0.142" (3.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series DR334A
Voltage Rating - DC 80V
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 500mA (Typ)
Voltage Rating - AC 42V
Mfr Bourns Inc.
Features -
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 11 µH @ 100 kHz