DR73-101-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
DR73-101-R
Descrizione:
FIXED IND 100UH 730MA 527MOHM SM
In magazzino : 1116
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 790mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.140" (3.55mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 730 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 527mOhm
Inductance 100 µH