DR74-150-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
DR74-150-R
Descrizione:
FIXED IND 15UH 2.11A 63.7MOHM SM
In magazzino : 3717
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.48A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.171" (4.35mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 63.7mOhm
Inductance 15 µH