DRA1-MP120D3
Sensata-Crydom
Prodotto No:
DRA1-MP120D3
Produttore:
Sensata-Crydom
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 3A 12-140V
Guida per l'utente
Load Current 3 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 12 V ~ 140 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series DRA
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 3 ~ 32VDC