DRC-V-3R3M
Signal Transformer
Prodotto No:
DRC-V-3R3M
Produttore:
Signal Transformer
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 4.6A 0.025OHM TH
In magazzino : 1476
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.343" Dia (8.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series DRC-V
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 79MHz