DRC3P48C400R2
Sensata-Crydom
Prodotto No:
DRC3P48C400R2
Produttore:
Sensata-Crydom
Pacchetto:
Module
Descrizione:
SSR RELAY 3PST-NO 7.6A 48-530V
Guida per l'utente
Load Current 7.6 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V