DRC3R40B400
Sensata-Crydom
Prodotto No:
DRC3R40B400
Produttore:
Sensata-Crydom
Descrizione:
REV 400V 7.6A 120 VAC NO AUX
Guida per l'utente
Load Current 7.6 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 48 ~ 415V
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Series Solicon DRC
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 140VAC