DRL60-24-1
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
DRL60-24-1
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
In magazzino : 166
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DC Voltage - Input (Max) 373V
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) 120V
Efficiency 90%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 71°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 2.19" L x 2.13" W x 3.58" H (55.6mm x 54.0mm x 90.9mm)
Number of Outputs 1
Series DRL (10-100W)
Power (Watts) 60W