DS1077U-125+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Prodotto No:
DS1077U-125+
Pacchetto:
8-uMAX/uSOP
Descrizione:
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 50 mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-uMAX/uSOP
Series EconOscillator™
Type Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 15.2kHz ~ 125MHz