DSC6021CE2A-0075
Microchip Technology
Prodotto No:
DSC6021CE2A-0075
Descrizione:
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Frequency - Output 2 -
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency - Output 1 8MHz, 16MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Series DSC60XX
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Height 0.035" (0.90mm)