Casa / Oscillators / DSC6111JI2B-032K768
minImg
DSC6111JI2B-032K768
Microchip Technology
Prodotto No:
DSC6111JI2B-032K768
Descrizione:
MEMS OSC LVCMOS 25PPM 2.5X2.0MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Function Standby (Power Down)
Series DSC61XXB
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 32.768 kHz