Casa / Oscillators / DSC6111MI2A-064.0000
minImg
DSC6111MI2A-064.0000
Microchip Technology
Prodotto No:
DSC6111MI2A-064.0000
Descrizione:
MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 64 MHz