Casa / Oscillators / DSC6111MI2A-100.0000T
minImg
DSC6111MI2A-100.0000T
Microchip Technology
Prodotto No:
DSC6111MI2A-100.0000T
Descrizione:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Series DSC61XX
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz