Casa / Oscillators / DSC6331MA1AB-025.0000
minImg
DSC6331MA1AB-025.0000
Microchip Technology
Prodotto No:
DSC6331MA1AB-025.0000
Descrizione:
MEMS OSC SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series DSC63XX
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz