SCHURTER Inc.
Prodotto No:
DSO1-175-0003
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CMC 1A 2LN TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.237
$4.237
50
$3.58815
$179.4075
100
$3.0666
$306.66
500
$2.88876
$1444.38
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 200mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.591" L x 0.276" W (15.00mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | DSO |
| Voltage Rating - DC | 600V |
| Package / Case | Radial |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DSO1 |