DT030Z-14
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
DT030Z-14
Produttore:
Tri-Mag, LLC
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 36W
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector -
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.33" L x 2.13" W x 1.32" H (110.0mm x 54.0mm x 33.5mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 750mA
Series Tri-Mag®, DT-Z (30W)
Power (Watts) 36 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 48V
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC