DT060AF-6
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
DT060AF-6
Produttore:
Tri-Mag, LLC
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
In magazzino : 59
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial), Medical
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 5.31" L x 2.56" W x 1.57" H (135.0mm x 65.0mm x 40.0mm)
Product Status Active
Weight 1.1 lbs (499 g)
Current - Output (Max) 2.5A
Series DT060AF (60W)
Power (Watts) 60 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length -
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 24V
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC