DT15W240P
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
DT15W240P
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W
Guida per l'utente
Polarization Positive Center
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.33" L x 2.56" W x 1.00" H (110.0mm x 65.0mm x 25.4mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 625mA
Series DT15W (15W)
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 39.4" (1.00m)
Region Utilized International
Efficiency 75%
Voltage - Output 24V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC