DT80PW120C
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
DT80PW120C
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.904 lb (410.05 g)
Current - Output (Max) 6.67A
Series DT80-C (80W)
Power (Watts) 80 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 41.34" (1.05m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 12V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC