DTLN1553-5
iNRCORE, LLC
Prodotto No:
DTLN1553-5
Produttore:
iNRCORE, LLC
Descrizione:
TRANSFORMER PBC
Guida per l'utente
Inductance -
Series -
Height - Seated (Max) 0.155" (3.94mm)
Mfr iNRCORE, LLC
Turns Ratio - Primary:Secondary 1CT:2.12CT, 1CT:1.5CT
Package Tube
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.930" L x 0.630" W (23.62mm x 16.00mm)