TE Connectivity Deutsch Connectors
Prodotto No:
DTM04-12PA-E005
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
REC, 12P, BLK, N, CAP, A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.1535
$7.1535
10
$6.4638
$64.638
25
$6.10622
$152.6555
50
$5.95745
$297.8725
100
$5.65953
$565.953
250
$5.063766
$1265.9415
500
$4.765884
$2382.942
1000
$4.170158
$4170.158
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.280" (7.11mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Series | DT |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |