DTM250PW280D
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
DTM250PW280D
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 250W
In magazzino : 81
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial), Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency CE
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 7.87" L x 3.54" W x 1.73" H (200.0mm x 90.0mm x 44.0mm)
Product Status Active
Weight 2.8 lbs (1.3 kg)
Current - Output (Max) 8.928A
Series DTM250-D (250W)
Power (Watts) 250 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 31.5" (0.8m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 28V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC