DTS050240U/AC1-P14N
CUI Inc.
Prodotto No:
DTS050240U/AC1-P14N
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Polarization Negative Center
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized -
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 5V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC