Bourns Inc.
Prodotto No:
DV25K3225R2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
DV SERIES 25V 3225 PKG SMD VARIS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.121
$1.121
10
$1.00225
$10.0225
25
$0.95114
$23.7785
100
$0.78147
$78.147
250
$0.730474
$182.6185
500
$0.645544
$322.772
1000
$0.509637
$509.637
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 35.1 V |
| Capacitance @ Frequency | 1500 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 39 V |
| Varistor Voltage (Max) | 42.9 V |
| Series | DV |
| Energy | 1.2J |
| Package / Case | 3225 (8063 Metric) |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Maximum AC Volts | 25 V |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 31 V |
| Current - Surge | 100 A |
| Base Product Number | DV25K |