DX0506/RD/12
Bulgin
Prodotto No:
DX0506/RD/12
Produttore:
Bulgin
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.48" (12.10mm)
Millicandela Rating 2000mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series DX0506
Type LED
Voltage 12V
Mfr Bulgin
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 30mA