Bulgin
Prodotto No:
DX1116/GN
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.353
$7.353
10
$5.33615
$53.3615
100
$4.409045
$440.9045
500
$3.861408
$1930.704
1000
$3.650784
$3650.784
2000
$3.566538
$7133.076
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Millicandela Rating | 2.5mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | DX1116 |
| Type | LED |
| Voltage | 2.1V |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 4.00mm Dia |
| Base Product Number | DX1116 |