Casa / Crystals / E1SCA18-3.6864M TR
minImg
E1SCA18-3.6864M TR
Ecliptek
Prodotto No:
E1SCA18-3.6864M TR
Produttore:
Ecliptek
Descrizione:
CRYSTALS 3.6864MHZ 50PPM 18PF PA
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.457" L x 0.191" W (11.60mm x 4.85mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Ratings -
Series E1S
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Ecliptek
Frequency 3.6864 MHz