E2A-M30LN30-M1-B2
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E2A-M30LN30-M1-B2
Descrizione:
SENSOR PROX INDUCTIVE 30MM CYL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 1.181" (30mm)
Output Type PNP-NC, 3-Wire
Response Frequency 100Hz
Series E2A
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 32V