E2C-X1R5A 5M
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E2C-X1R5A 5M
Descrizione:
SENSOR PROX IND 1.5MM CYL 5M CBL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,12,13
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.059" (1.5mm)
Output Type Requires Amplifier
Response Frequency 800Hz