E2E-X15B230-M1
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E2E-X15B230-M1
Descrizione:
SENSOR INDUCT 15MM PNP M30 NC
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type PNP-NC, 3-Wire
Response Frequency 250Hz
Shielding Shielded
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V