E2E-X22B1D30-R 2M
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E2E-X22B1D30-R 2M
Descrizione:
SENSOR INDUCT 22MM PNP M30 NO
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.866" (22mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Response Frequency 200Hz
Shielding Shielded
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V