E2EH-X12D1 5M
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E2EH-X12D1 5M
Descrizione:
SENSOR PROX INDUCTIVE 12MM CYL
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 100°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.472" (12mm)
Output Type NPN-NO, 2-Wire
Response Frequency 100Hz
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 32V