E2F-X1R5Y1
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E2F-X1R5Y1
Descrizione:
SENSOR PROX INDUCT 1.5MM CYLIND
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP68
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.059" (1.5mm)
Output Type SCR-NO, 2-Wire
Response Frequency 25Hz
Shielding Shielded
Product Status Obsolete
Indicator LED
Series E2F
Package / Case Cylinder, Threaded - M8
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 20 VAC ~ 264 VAC