Casa / Crystals / E2SB32E001201E
minImg
E2SB32E001201E
Hosonic Electronic Co., Ltd
Prodotto No:
E2SB32E001201E
Descrizione:
XTAL 2520 32MHZ,12P
In magazzino : 905
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series E2SB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Hosonic Electronic Co., Ltd
Frequency 32 MHz