E35SE12013PDPG
Delta Electronics
Prodotto No:
E35SE12013PDPG
Produttore:
Delta Electronics
Pacchetto:
Eighth Brick
Descrizione:
9-60VIN; 12VOUT, 150W, ENCAPSULA
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 60V
Product Status Active
Supplier Device Package Eighth Brick
Current - Output (Max) 13A
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case Eighth Brick
Efficiency 91%
Mfr Delta Electronics
Features Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Approval Agency CSA, EN, IEC, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.30" L x 0.90" W x 0.53" H (58.4mm x 22.8mm x 13.5mm)
Number of Outputs 1
Control Features Enable, Active High
Series E35SE (150W)
Power (Watts) 156 W