Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3AS-L200MN M3
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PHOTOELECTRIC SENSOR; BACKGROUND
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$186.162
$186.162
10
$170.6447
$1706.447
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67, IP69K |
| Response Time | 1ms |
| Sensing Distance | 0.394" ~ 7.874" (10mm ~ 200mm) |
| Output Configuration | NPN |
| Sensing Method | Background Suppression |
| Light Source | Red (624nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector |
| Series | E3AS-L |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |
| Base Product Number | E3AS-L200 |