E3AS-L80MN 2M
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3AS-L80MN 2M
Descrizione:
PHOTOELECTRIC SENSOR; BACKGROUND
In magazzino : 6
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Response Time 1ms
Sensing Distance 0.394" ~ 3.150" (10.00mm ~ 80.00mm)
Output Configuration NPN
Sensing Method Background Suppression
Light Source Red (650nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series E3AS-L
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 78.74" (2m)