Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3FB-LN22
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR REFLECTVE 200MM NPN DO/LO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$118.5885
$118.5885
10
$107.4716
$1074.716
25
$103.76546
$2594.1365
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IEC IP67, IP69K |
| Response Time | 500µs |
| Sensing Distance | 7.874" (200mm) |
| Output Configuration | NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Reflective, Background Suppression |
| Light Source | Red LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12, 4POS |
| Series | E3FB |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Fixed |
| Base Product Number | E3FB-LN |