Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3HT-1E1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR THROUGH-BEAM 1M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IEC IP66 |
| Response Time | 5ms |
| Sensing Distance | 39.370" (1m) |
| Output Configuration | - |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Light Source | Infrared (950nm) |
| Product Status | Obsolete |
| Connection Method | Cable |
| Series | E3HT |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | - |