Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3JU-D2M4T-3
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR REFLECTIVE 2M RELAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | NEMA 1, 2, 3, 4X, 5, 12; IEC 144; IP67 |
| Response Time | 12ms |
| Sensing Distance | 78.740" (2m) |
| Output Configuration | Relay - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Light Source | Infrared (950nm) |
| Product Status | Obsolete |
| Connection Method | Cable |
| Series | E3JU |
| Voltage - Supply | 12V ~ 240V, 24V ~ 240V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Adjustable |