Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3RB-DP12 2M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR REFLECTIVE 300MM PNP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$122.037
$122.037
10
$101.6975
$1016.975
25
$98.30714
$2457.6785
100
$94.91735
$9491.735
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IEC IP67, IP69K |
| Response Time | 500µs |
| Sensing Distance | 11.811" (300mm) |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Light Source | Red LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | E3RB |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Single-Turn |
| Base Product Number | E3RB-DP12 |