Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3Z-D82K 2M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR REFLECTIVE 1M PNP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IEC IP67 |
| Response Time | 1ms |
| Sensing Distance | 39.370" (1m) |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Light Source | Infrared (860nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | E3Z |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Single-Turn |
| Base Product Number | E3Z-D82 |