Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E3ZM-LS67H
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR REFLECTVE 150MM NPN DO/LO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$257.6875
$257.6875
10
$236.2156
$2362.156
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IEC IP67 |
| Response Time | 1ms |
| Sensing Distance | 0.394" ~ 5.9" (10mm ~ 150mm) ADJ |
| Output Configuration | NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Reflective, Background Suppression |
| Light Source | Red (660nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector |
| Series | E3ZM |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | - |
| Base Product Number | E3ZM-LS67 |