Omron Automation and Safety
Prodotto No:
E52-P6DY 1M
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RTD 1/8 TREADED L=65MM 1M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Diameter - Protective Tube | 4mm |
| Series | E52 |
| Length - Lead Wire | 3.281' (1m) |
| Element Type | Pt100 |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Temperature Range | -50°C ~ 250°C |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Length - Protective Tube | 65mm |
| Conductor Type | 3 Conductor System |
| Base Product Number | E52-P6DY |