EA-RF500-24
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
EA-RF500-24
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
RF FLEX FERRITE SHEET 24"X24"
Guida per l'utente
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Sheet
Material Polyurethane Foam
Thickness - Overall 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series EA
Type Flexible Ferrite Sheet
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Shelf Life -
Package Bulk
Width 24.000" (609.60mm)