Everlight Electronics Co Ltd
Prodotto No:
EAITRCA8
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
REFLECTIVE TOP-VIEW
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 400µs |
| Sensing Distance | - |
| Output Type | Phototransistor |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 35 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Mfr | Everlight Electronics Co Ltd |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |