EAM-30-471
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
EAM-30-471
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series EAM
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Voltage - Rated AC 250V
Current 30 A
Voltage - Rated DC 250V