Carlo Gavazzi Inc.
Prodotto No:
EC3025TBASL-6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR PROX CAPACITIVE 25MM CYL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | IP67, NEMA 1,3,4,6,13 |
| Termination Style | Connector |
| Sensing Distance | 0.984" (25mm) |
| Output Type | SCR-NC/NO, 2-Wire |
| Response Frequency | 10Hz |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Indicator | LED |
| Series | EC |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M30 |
| Sensor Type | Capacitive |
| Voltage - Supply | 20 VAC ~ 250 VAC |
| Mfr | Carlo Gavazzi Inc. |
| Material - Body | Stainless Steel |
| Package | Box |
| Base Product Number | EC3025 |