TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
EC4572-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
WIRE MARKER SLIP-ON 3MM BROWN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -65°C ~ 95°C |
| Series | K |
| Type | Wire Marker, Slip-On |
| Legend | 1 |
| Size | 0.12" L (3.0mm) |
| Color | Brown |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Cable Diameter | 0.055" ~ 0.083" (1.40mm ~ 2.10mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | EC45 |