Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ECA-1AHG221
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.323
$0.323
10
$0.22135
$2.2135
50
$0.15485
$7.7425
100
$0.13262
$13.262
500
$0.099484
$49.742
1000
$0.084018
$84.018
2500
$0.079591
$198.9775
5000
$0.075174
$375.87
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.480" (12.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 170 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | NHG-A |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 255 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECA-1AH |